Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 22. kolo Mikulovice - Starý Petřín 0:1 (0:0)

22. kolo Mikulovice - Starý Petřín 0:1 (0:0)

19.5.2013

fota ze zápasu

B:

Utkání doprovázel silný vítr, což samozřejmě pro kvalitu hry nebyl dobrý faktor. Domácí začali proti větru, přesto drželi míč na svých kopačkách a pokoušeli si vytvořit šance, vedoucí k uklidňovacímu gólu. Diváci si museli počkat na první šanci do 13´, kdy Urbánek rozehrál na Cakla, ten posunul na Fialy R. a z jeho kopačky směřoval centr na svého jmenovce A.Fialy, jeho hlavička ale skončila na brankové čáře, kde hostující obrana míč odkopla do bezpečí. Další příležitost byla k vidění v 19´opět z kopaček domácích. Krčmář byl na konci pěkné kombinační akce, míč mu ale odskočil, přesto dokázal zakončit, bohužel do brankaře. Pak ale v 19´udělal chybu v rozehrávce, k míči se dostali hosté, jenž zakončili nabídnutou šanci těsně vedle Elisovi brány. To bylo z prvního poločasu vše. Domácí se snažili, hosté bez většího úsilí bránili remízový stav. Stejný obraz hry byl vidět i v druhém poločase. Ten začal pro domácí pohromou. Nadaský minul nakopnutý míč a Popelka v 55´nechytatelnou bombou poslal hosty do vedení – 0:1. Branka domácí ještě víc svazovala a postupem času byla jejich útočná snaha bezradná. Přesto se domácí semkli a bojovali o vstřelení branky. V 69´zahrával přímý kop Fiala A., trefil ale pouze prostředek brány, kde stál připravený hostující brankař. Poslední šanci v zápase si vypracovali hosté v 71´, skončila ale naštěstí vedle brány. Domácí měly ještě do konce zápasu tři brankové příležitosti. Tu největší měl Balík, jehož střela skončila na břevně, stalo se v 87´. Minutu před tím zakončil vedle prodloužené autové vhazování a v nastaveném čase se dostal k hlavičce Petkov po centru Pevného. Koncovka byla ale slabá a skončila v rukavicích připraveného brankaře. Utkání tak skončilo překvapivou porážkou a po vítězství Prosiměřic, se náskok snížil na rozdíl šesti bodů.

Sestava: Elis – Nadaský, Urbánek, Petkov, Caha, Holčapek (Pevný), Balík, Krčmář, Cakl R., Fiala R., Fiala A.