Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 19. kolo Slup - Mikulovice 1:3 (0:3)

19. kolo Slup - Mikulovice 1:3 (0:3)

27.4.2013

B: 7´ Balík, 16´ Cakl R., 35´ Petkov

Hosté zavítali na trávník mužstva, bojujícího o záchranu. Utkání mělo jasný průběh, zejména v první půli. Vedoucí tým dominoval a nedovolil domácím se dostat do brankové příležitosti. Převaha hostů byla od úvodních minut znát a přišel i první gól. Už v 7´otevřel skóre Balík, který dostal ideální přihrávku od Krčmáře po jeho individuální akci na brankové čáře - 0:1. Druhý gól byl na spadnutí a také se ho hosté dočkali. V 16´ vypracoval šanci Balík Caklovi R., jehož tečovaná střela zapadla za záda bezmocného brankaře domácích – 0:2.  Ve 20´ mohlo být skóre navýšené. Černý vysunul kolmicí Fialy R., ten naservíroval Caklovi R., míč z jeho kopačky vysoko přestřelil domácí bránu. Ve 21´ nevyužil špatné rozehrávky brankaře Fiala A., když přestřelil bránu. Stejný hráč minul ve 25´ po rohu Černého odkrytou bránu, když míč k němu doputoval napříč celým brankovištěm. Další gólovou radost si hosté s početným „fanklubem“ užili ve 35´ zásluhou Petkova, jenž zužitkoval v branku tvrdou hlavičkou centr Fialy A. – 0:3. Fiala A. měl poslední šanci prvního poločasu ve 43´opět po rohu. Střela skončila stejně jako ty předchozí, tedy mimo bránu. Druhý poločas byl ze strany hostů ve znamení bezstarostného, uvolněného fotbalu. Z toho pramenili nepochopitelné chyby, které vedli k přečíslení hostující obrany a v některých případech i k ohrožení Elisovi brány. Do 65´ si vypracovali šance převážně hosté. Konkrétně Fiala A. po přihrávce Černého prováhal ideální možnost vystřelit, nakonec z toho byl roh, po kterém opět Fiala A. svedl vítězný souboj s brankařem, hlavička šla ale vedle. V 60´pálil Balík po akci střídajícího Pevného. Pak se začali osmělovat domácí. Křižnou střelu v 65´ nikdo z domácích nestihl tečovat do brány. V 70´pálili do boční sítě po zmatku v hostující obraně, míč byl tečovaný a s následného rohu nebezpečně hlavičkovali těsně vedle tyče. V 81´přihrál do šestnáctky Caklovi Černý, ve vyložené šanci ale ještě nahrával do „země nikoho“. Fiala A. v poslední šanci hostů v 86´nedal, lob skončil na břevně. Na druhé straně kapituloval v 88´Elis, a tak přišel o další nulu. Branka se zrodila po sérii špatného a nedůsledného pokrytí domácích hráčů – 1:3.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.(Petříček), Hruška (Urbánek),Petkov, Krčmář, Černý D., Cakl R., Fiala R., Balík (Pevný), Fiala A.