Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 14. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 2:1 (0:1)

14. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 2:1 (0:1)

11.11.2012

B: 29´ Princ

Vedoucí tým tabulky přijelo podpořit čtyřicítka fanoušků, kteří měli možnost shlédnout v posledním utkání podzimní části, slušný zápas. Některé hráče B-mužstva nahradili hráči A-mužstva, kteří měli své utkání v krajské soutěži zrušené a tak přispěli k dobré úrovni derby. Hrálo se utkání, v kterém nebylo příliš prostoru na kombinaci. Obě mužstva nechtěla udělat chybu, a proto se šance rodili dlouhými nakopávanými míči, se kterými si obrany poradily. Neplatilo to o 17 minutě. V ní se radovali ze vstřeleného gólu domácí, který ale pro dlouho před tím avizovaný ofsajd, neplatil. Hosté se začali jako první osmělovat s kombinací a začali ohrožovat domácí bránu. Po dlouhém autu Balíka se nedostal k dorážce Cakl J. Zaslouženého vedení se dočkali hosté ve 29´po centru Cakla J., dopravil hrudí míč do sítě Princ – 0:1. Pak se hosté po faulu na Cakla J. dožadovali penalty, rozhodčí byl ale jiného názoru. Po standartní situaci měl blízko ke gólu Krčmář, na míč ale nedosáhl. Na opačné straně mohli v poslední minutě prvního poločasu vyrovnat domácí z přímého kopu, obrana ale bezpečně odvrátila. Po poločasu měl obrovskou šanci Princ, postupoval sám na brankaře, ten jej ale vychytal i díky tomu, že si míč v poslední chvíli předkopl. V 57´zahrávali domácí rohový kop, po kterém nebezpečně vystřelili, Elis byl ale na svém místě. V 59´se už radovali. Po výkopu brankaře, domácí míč neodehráli z první, Nadaský následně prohrál hlavičkový souboj, míč se tak dostal za obranu ke Schwarzovi, který překonal vyběhnuvšího Elise – 1:1. Hrál se otevřenější fotbal, kdy obě mužstva měli dostatek příležitostí strhnout zápas na svoji stranu. V 76´měl na kopačce gól, po chybě brankaře, Balík. Míč směřující do prázdné brány neměl patřičnou razanci a Štípek ho zachytil ještě před brankovou čárou. Na druhé straně po autovém vhazování připravil Schwarz přihrávkou před bránu, vyloženou šanci. Na přihrávku ale nikdo z domácích nereagoval, a tak měl čas míč odkopnout do bezpečí, Cakl D. Hosté měli v 77´příležitost z přímého kopu, Petkov ale minul bránu. Domácí měli vyloženou šanci po hlavičce do opuštěné brány, Elis ale opět hosty podržel. U postranní čáry se zrodila šance hostů, Krčmář prošel podél brankové čáry až k brankaři, ten mu ale finální přihrávku z 85´chytil. Rozhodnutí přišlo v době, kdy už rozhodčí Novák nastavoval. Petkov zahrál malou domů nepřesně, vystihl ji Krejčí, který překonal bezmocného Elise – 2:1. Hosté ještě vybojovali faul u šestnáctky, míč ale skončil z přímého kopu nad bránou. Utkání mělo náboj a přestože by mu slušela remíza, body nakonec zůstávají na domácí půdě těm šťastnějším.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.(Petříček), Cakl D., Urbánek,  Fiala, Petkov, Cakl J., Princ, Balík, Krčmář.