Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A" > 2. kolo Mikulovice - Krhovice 7:0 (5:0)

2. kolo Mikulovice - Krhovice 7:0 (5:0)

19.8.2012

B: 32´, 72´ Staněk, 38´, 42´Krčmář, 10´pen., 45´ Princ, 80´Balík M.

Domácí se poučili z prvního vzájemného utkání na domácím hřišti, ve kterém hosté domácí překvapili vítězstvím. Tentokrát se nic takového nestalo, přestože hosté domácím v úvodu stačili včasným napadáním míče odkopávat, bez mezihry. Nezastavili všechny akce domácí, mezi kterými byla i ta z první minuty, kdy Petříček byl zablokován skluzem ve vyložené situaci po přihrávce Prince. Princ byl i u zrodu první brankové příležitosti v 9´, přihrál do šestnáctky Staňkovi který díky faulu minul míč a následovala penalta. Tu v 10´proměnil Princ – 1:0. Postupně si ale dovolili i kombinační hru hosté, z které vytěžili standartní situace. Ta nejbezpečnější byla z 25´, které předcházela váhavá a špatná rozehrávka Petříčka. Provedení bylo pro domácí příjemné, střela šla nad bránu. Před tím měl šanci Staněk po centru Prince v 16´, hlavička byla ale slabá, stejný hráč se dostal po pěkném uvolnění do šance v 18´, tentokrát po centru Petkova. Šance skončila na boční síti. Ve 22´připravil šanci pro Krčmáře aktivní Petříček, rovněž šla střela do boční sítě. Domácí se dočkali gólové radosti ve 32´kdy se po přihrávce Petkova , uvolnil Staněk a první mistrovský gól za Mikulovice byl na světě – 2:0. V následujících dvou minutách měli na kopačkách šance Princ a Petříček, první ale pálil nad a druhý po zasekávačce, minul těsně tyč. Pak už končily šance jenom brankou. Tu první využil v 38´Krčmář, které předcházela pěkná kombinační akce, na jejímž začátku bylo chytré uvolnění Prince Petříčkem – 3:0. Ve 42´se radoval Krčmář opět a opět přihrával Princ, tentokrát z brankové čáry na volného střelce – 4:0 a ve 44´ dorazil střelu Cakla R. do sítě Princ a domácí tak šli do kabin z bezpečným náskokem 5:0. Druhý poločas tak bohatý na góly nebyl, přestože šance si domácí vytvořili. V 51´zahrál Petkov přímý kop daleko od tyče. Po té se hra kouskovala nepřesností a chybami. To přimělo domácího trenéra k zásahu do sestavy, na hřiště přišel Fiala a Balík M.. Balík střídal Staňka, který se zapsal do střelecké listiny ještě jednou. V 72´zužitkoval přihrávku Prince – 0:6. V 74´po kombinaci Fialy s Petříčkem, se musel hostující brankař činit, aby nedostal branku. Prudkou střelu Petříčeka, vytěsnil na roh. Střídající Balík M.se po individuální akci po autu Petříčka, prosadil ve středu hřiště a nedal šanci brankaři - 7:0. Na hřiště přišel Šálek, který kličkou do šestnáctky mezi dvěma hráči se uvolnil, v dobré šanci mu ale střela nesedla. Cakl R. vystihl v 86´rozehrávku hostů a lobem se pokoušel překvapit brankaře, skončil vedle tyče. Brankař hostů se zaskvěl v koncovce zápasu hned několikrát. Nejprve vytěsnil střelu Prince směřující do pravého horního rohu z 88´ a v 89´chytil penaltu Šálkovi, který byl sám faulovaný. Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích, když si hosté nevypracovali za druhou půli žádnou gólovou šanci.

Sestava: Elis - Nadaský, Urbánek M., Hruška,  Cakl R., Petříček L., Petkov (81´Šálek), Staněk (78´Balík), Princ, Krčmář (60´Fiala).