Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 26. kolo Mikulovice - Hostim 5:0 (2:0)

26. kolo Mikulovice - Hostim 5:0 (2:0)

10.6.2012

B: 18., 63., 86. Cakl J., 10. Princ, 82. Balík M.

Hosté s mladým ambiciózním týmem, se předvedli v dobrém světle na trávníku druhého celku tabulky. Úvod utkání byl vyrovnaný, hosté bojovností eliminovali ofenzivu domácích a dostávali se do dobrých šancí, které si vypracovali. První šanci měl ale Princ, který ve 4.min. trefil hlavičkou břevno po rohu. Pak zahrozili, zejména po standartních situacích hosté. Elis byl na místě. Do vedení šli domácí v 10.min., kdy dostali výhodu pokutového kopu za ruku v šestnáctce, Princ ji bezpečně proměnil a bylo - 1:0. Vyrovnáno mohlo být ve 14.minutě, kdy hostující útočník přestřelil ve vyložené šanci bránu. Z protiútoku dopadla stejně šance Cakla R., ten pro změnu minul bránu střelou po zemi. Radost na tváře domácích hráčů, přinesla střela Cakla J. z 30ti metrů v 18.minutě, která skončila v síti – 2:0. Hosté se snažili o vstřelení branky, která by znamenala snížení a naději na bodový zisk. Jejich střely končili na bránících obráncích, nebo v rukavicích Elise, kterého ohrožoval po rohových kopech vysoký Petříček. Ve 24.min.měli velkou šanci Cakl R. s Komendou, prvně jmenovaný špatně nahrál a hosté dostali možnost k protiútoku, který zastavil Cakl D. Další šance měli hosté v rozmezí 28.a 30.min., kdy zahrávali přímý volný kop, oba ale nad bránu. Po chybě v rozehrávce Hrušky, vyběhl Elis za šestnáctku ve snaze odkopnout míč, dotírající útočník ale donutil Cakla D. k odkopu na roh a následovala nepříjemná srážka, která nakonec nebyla tak hrůzostrašná, jak zprvu vypadala. Poločas uzavřela šance Krčmáře, který postupoval sám na brankaře, ale kličkou se dostal do míst, kam se vracel obránce a míč mu odkopl na roh. Domácí druhý poločas ovládli a vypracovali si šance pouze oni. Hned na úvod mlčela píšťalka rozhodčího po zákroku na Fialy, který by musel být oceněn penaltou. V 51.min.nastřelil ve vyložené příležitosti brankaře Komenda. V 53.min.se uvolnil do další vyložené šance Krčmář, netrefil ale bránu. Druhou příležitost si vypracoval Fiala po přihrávce Prince, trefil pouze boční síť hostující brány. Branka přišla v 63.min.po centru Nadaského. Míč se dostal k Caklovi J. a ten osamocený ve vápně trefil k tyči přesně - 3:0. Po té se do hry dostali Balík a Šálek, kteří hru oživili a připravili další dva góly. Balík vybojoval v 82.min.míč na obránci, narazil si s Princem a bezpečně zakončil – 4:0. Jednu z nejhezčích akcí v 86.minutě připravili Balík se Šálkem, na jejím konci byla přihrávka na Cakla J., který završil hattrick. – 5:0.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Fiala (82.Petříček), Cakl R., Cakl J., Komenda (68. Šálek), Krčmář (75. Balík M.), Princ.