Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 17. kolo Křepice - Mikulovice 0:1 (0:0)

17. kolo Křepice - Mikulovice 0:1 (0:0)

8.4.2012

B: 72.Šálek

Derby ovlivnilo první poločas sněhová vánice, která znevýhodňovala hosty. Silný vítr a sněžení, zhoršovalo viditelnost a tím odhad na míč. Přesto hosté v roli favorita, měli více ze hry. Přestože je terén tradičně špatný, snažili se kombinovat a dostávat se do zakončení. To se dařilo, ale bez gólového efektu. Nejblíže k brance měl Nadaský, odražený míč z rohu, napálil na bránu pod břevno, brankář Rapáč, ale stihl zakročit a míč vytěsnit mimo tyče. Obstřelit obranu a tím překvapit brankaře, zkoušel Cakl J., jeho přízemní střela šla těsně vedle. V závěru poločasu měl po přihrávce Kříže, šanci Fiala, v tísni dvou obránců ale vyběhnuvšího brankaře nepřekonal. Vaněk v bráně hostů se musel mít na pozoru z rohových kopů, které měli vzhledem k výškové převaze, domácí nebezpečné. Míč si osahal pořádně až ve 34.min.po střele z šestnáctky domácím hráčem. Střela šla do míst, kde Vaněk stál. Druhý poločas hráli domácí proti větru a chytrou a taktickou hrou nepouštěli hosty do šance jít do vedení. Na hosty se vkrádala nervozita a neklid, a tak byl stav pořád nerozhodný. Domácí mohli jít do vedení, Manka byl ale neúspěšný proti Vaňkovi, který jeho nájezd z úhlu vyrazil do bezpečí. Klid pro hosty přinesla 72.min. Rozehraný míč z rohu Cakl R. vystřelil na bránu, kde byl Šálek, který neměl do prázdné brány, hlavou problém poslat míč do sítě a hosty do vedení. Hostům se hrálo lépe a měly i další šance, ty neskončili v bráně. Z dálky zkoušel překvapit Rapáče Cakl R., Krčmář připravil šanci pro Prince a Šálek a po té střídající Lichovník, nenašli před bránou své spoluhráče, po individuálních křídelních akcích. Hosté tak už do konce domácí k ničemu nepustili a odváží si z Řepic tři body za těsnou výhru.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Kříž, Nadaský, Urbánek M.(65.Komenda) – Šálek M. (64.Lichovník), Cakl R., Cakl J., Fiala, Krčmář (90.Fiedler L.), Princ.