Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 25. kolo Pavlice - Mikulovice 1:4 (1:0)

25. kolo Pavlice - Mikulovice 1:4 (1:0)

12.6.2011

B: Fiala, Nadaský, Princ, Šálek

První poločas byli aktivnější hosté, museli však čelit nepříjemným tvrdým zákrokům domácích obránců. Rozhodčí je netrestal, a proto po zbytek utkání byla mnohdy atmosféra vypjatá. Hosté byli lepší, neměli ale v koncovce štěstí a nebo držel domácí, výbornými zákroky brankař. Po několika neproměněných šancí hostí, dostali výhodu pokutového kopu domácí. Komenda fauloval pronikajícího útočníka a nařízenou penaltou, kterou proměnil Holík ranou doprostřed brány, otevřeli domácí brankový účet utkání. To ještě netušili, že to byla branka z jejich strany poslední. Hosté se snažili vyrovnat a šance rozhodně tomu odpovídaly. Postupně je zahazovali Princ, Fiala a Cakl R. Při domácích stálo štěstí, neboť dvakrát hosté ze skrumáže nedokázali prostřelit hradbu těl domácích. Druhá půle začala pro hosty tím nejlepším možným způsobem. Ve 47.min.vystřelil Fiala a jeho střelu tečoval za bezradného brankaře Holík - 1:1. Hostům branka přidala na sebevědomí a přišla i druhá branka. Nadaský se opřel v 54.min.do míče a 1:2. Domácí sice přidali, jejich aktivita, byla ale bezzubá, naopak Princ se po pěkné akci prosadil střelou napříč brány – 1:3. Domácí když už se dostali do střelecké pozice, létali jejich střely daleko od brankové konstrukce. Naopak hosté ještě v 89.min.Šálkem přidali čtvrtý gól a zaslouženě vyhráli.

Vaněk – Cakl D., Hruška, Lichovník (Kříž), Hellinger, Nadaský, Komenda (Šálek), Krčmář, Fiala, Princ, Cakl R.