Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 21. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 0:0 (0:0)

21. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 0:0 (0:0)

15.5.2011

B:

Hrálo se na umělé trávě. Hrstka diváků se branky nedočkala, bylo se ale na co dívat. Úvod patřil domácím, kteří byli aktivnější. Hosté vyrovnali hru, vyložené šance ale ani na jedné straně nepřicházeli. Akce se zakončovaly nepřesnými střelami z uctivé vzdálenosti. Domácí dominovali ve středu hřiště zásluhou kombinační hry. To jim vydrželo do 30.min. Ve 28.min.měl největší šanci utkání Šálek, když sám před brankařem zakončoval centr Cakla D. Míč mířil vysoko nad. Se šancemi se roztrhl po té pytel. Hned z následující akce zazvonila tyč Vaňkovi brány, běžela 30.minuta. Ve 34.hlavičkoval Princ po rohu, bránu však netrefil. Stejný hráč zahodil další šanci, tentokrát hlavou minul míč v dobré pozici. Do konce poločasu ještě vyslal těsně vedle spojnice střelu domácí záložník. Druhá půle byla ve znamení hostů. Důkazem je fakt, že Vaňka neohrozili ze žádné vážné šance. Pracovala dobře obrana, podporovaná dobrou obranou prací záložní řady. Na rozdíl od domácích, ale měli blíže ke vstřelení branky hosté. Hned v 50.min.po rohu hlavičkoval nepřesně v dobré příležitosti Krčmář, za ním ale byl lépe naběhnutý Fiala, k němu ale míč nedoletěl. Následujících 24.min.se odehrávalo ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Závěrečná čtvrthodinka patřila opět hostům. Nadaský střílel po přihrávce Krčmáře těsně vedle, v 80.min.střídající Balík J.mohl rozhodnout, netrefil ale odkrytou bránu z 18ti metrů. Tlak pokračoval a další šanci měl opět Nadaský, který odehrál dobré utkání, využil zaváhání obránce a postupoval sám na domácí bránu, před domácím dobíhajícím obráncem vystřelil do středu brány. Poslední šanci měl Princ, po rohu hlavičkoval do brány, směr míče ale změnil opět hlavou Komenda do břevna. Přestože chyběli Hellinger, Cakl R.a J., odehráli hosté dobré utkání a mohou litovat neproměněných šancí.

Vaněk – Cakl D., Černík, Hruška, Lichovník,Komenda, Nadaský, Krčmář, Fiala, Šálek (Balík J.), Princ.