TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 17. kolo Mikulovice - Micmanice 5:0 (4:0)

17. kolo Mikulovice - Micmanice 5:0 (4:0)

Datum konání:
17.4.2011

B: Princ 2, Fiala 2, Krčmář

Hosté začali zápas kombinační hrou, která ale našla po 12ti minutách konec. Hru ovládli domácí a s tím začali padat i branky. Tu úvodní v 16.min.zaznamenal střelou k tyči Fiala. Domácí hráli uvolněněji a hostům dělal problém získat míč na své kopačky. Spoléhali se na dlouhé míče na mladé útočníky, ti ale byli dobře pokrytí a Vaňka tak neohrozili. Na druhé straně byla na tom obrana hůře. Princ ji překonal hned dvakrát a mohl dát i třetí, zvolil ale nahrávku před prázdnou bránu volnému Fialovi. Druhá půle přinesla zlepšení ve hře hostů. Pasivní hra domácích jim však k tomu pomohla. Micmaničtí měli obrovskou šanci v 55.min., kdy se na Vaňka řítili hned dva hráči, Vaněk dobře zasáhl a držel stále nulu. Ta vydržela i po nepříjemných střelách po chybách domácích. Ti pochopili, že takto hrát nemohou a hrozili i v útoku. Šanci zahodil střídající Krčmář a Princ. V 82.min.se dočkal prvního gólu v dresu Mikulovic, Krčmář, když si pohrál s obránci a do protipohybu brankaře zvýšil na 5:0. Domácí si tři body zasloužili a upevnili si druhé místo v tabulce.

Vaněk – Cakl D., Černík, Hellinger (Krčmář), Hruška, Kříž, Nadaský, Cakl R., Fiala, Princ, Komenda (Lichovník).