Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 16. kolo Chvalovice - Mikulovice 1:2 (1:0)

16. kolo Chvalovice - Mikulovice 1:2 (1:0)

9.4.2011

B: Hellinger, Cakl R.

Šlágr kola ovlivnil silný vítr. Hosté mohli počítát s návratem Cakla J. po zranění. Los přidělil hostům stranu proti větru, a tak se hra odehrávala většinou na jejich půlce. Hned v 5.minutě se dostali domácí do obrovské šance. Černík na pravé straně špatně rozehrál, míč se dostal na střed hřiště k úplně volnému Virglovi, před kterým byla už pouze prázdná brána, v koncovce zaváhal a Černík mu střelu zablokoval. Ve 23.min.už ale hosté smutnili. Po kombinační akci středem hřiště, se prosadil Virgler - 1:0. Hosté příliš domácího brankaře neohrožovali, naopak Perlička musel být připraven při dalekonosné střele domácího obránce, šla nad bránu. Domácí byli lepší, vstřelili však pouze jednu branku. Druhá půle byla naopak v režii hostů, kteří vyrovnali hned v 51.min.Hellingerem po rohovém kopu a jeho hlavičce. Roh se zahrával díky přiznání domácího obránce!!! Postupem času domácí hru začali ovládat, to ale mohli prohrávat. Princ totiž neproměnil samostatný nájezd. Obrana hostů odolávala někdy i díky nemohoucnosti útočníků domácích a mnohdy zakládala slibné protiútoky, ty neměli dalšího pokračování díky nepřesným přihrávkám. Zápas se blížil ke konci, když střídající Krčmář prošel do šestnáctky a naservíroval volnému Caklovi R., který prudkou střelou v tváři v tvář brankařovi, rozhodl 1:2. Hosté dlouhé roky ve Chvalovicích nevyhráli, nyní jim důležité vítězství přineslo tři body, důležité ve stíhací jízdě prvních Přímětic.

Perlička – Cakl D., Hruška, Hellinger, Černík, Nadaský, Cakl R., Cakl J.(Krčmář), Fiala (Šálek), Princ, Komenda.