Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 15. kolo Mikulovice - Hostim 7:3 (4:0)

15. kolo Mikulovice - Hostim 7:3 (4:0)

3.4.2011

B: Princ 2, Cakl R. 2, Kříž, Nadaský, Fiala

Domácí byli favority utkání a i tak to na hřišti v první půli vypadalo. Hned v 7.min.fauloval hostující obránce v šestnáctce Prince a nařízenou penaltu s přehledem sám faulovaný proměnil - 1:0. Domácí i nadále byli jasně lepší a po brankách Cakla R., který zakončil individuální akci ve 12.min.-2:0, Prince kterého vybídl ke skórování Kříž ve 22.min.- 3:0 a Kříže, ten pro změnu zužitkoval přihrávku Prince ve 36.min.- 4:0. Hosté zahrozili po rohovém kopu, Petříček ale zakončoval na dlouhou nohu ve skluzu do boční sítě. Druhý poločas hosté přidali na aktivitě a s ní přišly i šance. Tu úvodní hosté nevyužili a z protiútoku trestal tvrdou ranou z hranice šestnáctky Nadaský, to vše v 57.min. – 5:0. Hosty nakopla branka v 61.min. 5:1 a v 65.min.po akci na levé straně se odehrál střet v šestnáctce domácích, který posoudil rozhodčí jako penaltový. Petříček nezaváhal – 5:2. Domácí podlehli pocitu jasného vítězství a nechali hosty ve středu hřiště kombinovat a lehce se dostávat na dostřel Perličkovi brány. Jedna taková střela skončila za zády Perličky – 5:3. V 75.min.Nadaský odkopl míč směřující do brány. Klid přinesla střela z kopačky Fialy po rychlém protiútoku 6:3. Domácí začali hru kontrolovat a vynutili si v závěru utkání územní převahu. Výsledku dal konečnou podobu v 90.min.Cakl R., jenž dorážel do prázdné brány vyraženou střelu z přímého kopu Caklem D. Utkání nakonec domácí zvládli a připsali si první body v jarních odvetách.

Perlička – Cakl D., Šálek, Hellinger, Hruška, Kříž, Nadaský, Cakl R., Fiala, Princ, Komenda.