Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 1. kolo Mikulovice - Přímětice 2:1 (0:1)

1. kolo Mikulovice - Přímětice 2:1 (0:1)

7.11.2010

B: Princ 2

Šlágr posledního kola se hrál před 90-ti platícími diváky v Mikulovicích, kde hostili domácí, okupující třetí příčku, první celek tabulky, Přímětice. Ty mají dobré mládežnické mužstva, nebylo proto divu, že disponují mladým kádrem, hrající dobrý fotbal. První poločas i tak vypadal, hosté měli nebezpečné akce, které měli vypracované a to dělalo problém domácímu týmu. Hosté snahu využili ve 28.min.po dlouhém autovém vhazování do šestnáctky, propadl míč až k osamocenému Virglovi a ten se hlavou z hranice malého vápna nemýlil 0:1. Domácí do konce poločasu hru zlepšili a výsledkem byla územní převaha s řadou střel, které až na střelu Hellingera, končili mimo bránu. Zmiňovanou střelu Hellingera, s námahou brankař vyškrábl nad břevno. Do kabin šli domácí s jednogólovým mankem.

Druhý se hrál v režii domácích, ti nasazením a bojovností, hosty přehrávali a po sérii šancí se dočkali. Šálek byl rychlejší než brankař, přihrál z pravé strany před prázdnou bránu nabíhajícímu Fialovi, který byl faulován a následovala penalta. Tu proměnil přesnou střelou k tyči Princ 1:1. Domácí vyrovnání neuspokojilo a hráli neustále dopředu. Jednu z akcí dobře vyřešil Černík, který přeloboval brankáře, míč ale skončil na břevně, dobíhající Princ se už ale hlavou nemýlil a poslal míč do sítě 2:1. Po té hosté začali hrát aktivněji, žádnou vážnější šanci si ale nevytvořili, a když si hosté nevypracovali brankové šance ani z nabízených standardních situací, zrodil se po prvním poločase nečekaný, ale zasloužený výsledek 2:1 pro domácí. Ti se dívají na vedoucí Přímětice z druhého místa ze ztrátou  jednoho bodu.

Perlička – Cakl D., Lichovník (Šálek), Hellinger, Hruška, Nadaský, Cakl J.(Klouda P.), Černík, Kříž, Fiala, Princ