Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 13. kolo Starý Petřín - Mikulovice 1:2 (0:1)

13. kolo Starý Petřín - Mikulovice 1:2 (0:1)

31.10.2010

B: Komenda 2

Domácí měli ještě v živé paměti šesti brankový příděl z posledního vzájemného duelu, proto začali opatrně, proti celku, který chtěl napravit zaváhání z domácího zápasu s Jevišovicemi. A začali opravdu dobře. Na měkkém terénu se lépe pohybovali a kombinovali, akcím ale chybělo jediné, dát branku. Tu se hostům nedařilo vstřelit až do 19.min. V té vystihl hrubici domácí obrany Princ, uvolnil se do šestnáctky a připravil před prázdnou bránu lahůdku pro Komendy. Ten ji nepohrdl 0:1. Hosté měli hru pod kontrolou, ale malé hřiště a postupem času horší a horší terén, se podepisoval na chybách v rozehrávce, čehož mohl potrestat domácí útočník, samostatný nájezd ale zakončil nepřesnou střelou a slabou střelou mimo bránu.Přestože domácí bojovností a nasazením hru vyrovnávali, dostávali se hosté do brankových příležitostí. Ty špatně řešily, nebo nepřesně zakončovali. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Hosté se snažili rozhodnout a domácí z rychlých protiútoků vyrovnat. Hosté mohli zvýšit během úvodního náporu, ale Princ na místo přihrávky před bránu volným spoluhráčům, volil zakončení z nulového úhlu. V 73.min. s ale uvolnil a připravil branku pro podobnou té první. Autorem byl opět Komenda 0:2. Domácí hosty přitlačili a po jejich chybách v obraně a ze standardních situací si vytvořili nebezpečné šance. Neproměnili je a když nepadla branka po dvou individuálních akcích zakončených nebezpečnými střelami, zdálo se být vše jasné. Jenomže Šálek dostatečně v 90.min.nepokryl u přední tyče po rohu svého hráče a bylo náhle 1:2. Rozhodčí nastavil dvě minuty, které hosté zvládli a v oslabené sestavě vyválčil tři body.

Perlička  – Cakl D., Šálek, Hruška, Kříž, Fiala, Černík, Nadaský, Lichovník (Urbánek), Komenda (Cakl J.)