Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 12. kolo Mikulovice - Pavlice 4:0 (3:0)

12. kolo Mikulovice - Pavlice 4:0 (3:0)

24.10.2010

B: Fiala 3, Cakl R.

Utkání rozhodla první půle, kdy odcházeli domácí do šaten s třígólovým náskokem. Zasloužil se o něj v 9.min.Fiala po dorážce brankařem vyražený míč zavěsil pod „víko“ 1:0. Domácí pokračovali v ofenzivním pojetí hry a v 13.min. vedli už 2:0 a to zásluho opět Fialy, jenž z obdobné situace skóroval. Pro hosty černý začátek podtrhl Cakl R., který převzal na šestnáctce míč, lehce prošel do ni a nekompromisní ranou nedal brankaři šanci 3:0. Hosté nepůsobili odevzdaným dojmem a měli obrovskou příležitost ještě za stavu 2:0 ke snížení. Po rohovém kopu se dostal míč až k hostujícímu hráči, který z hranice malého vápna nastřelil břevno. Další střelecké pokusy končily vedle Perličkovi brány. Druhá půle byla ve znamení snahy hostujícího celku s výsledkem něco provést a díky rychlé kombinaci a centrum do šestnáctky, se jim snaha dařila, ne však vstřelit branku, která by vedla k naději získat bod. Naopak domácí hráli uvolněněji a do ofenzivně laděné obrany hostů, se útočníkům lépe pronikalo. Jednu takovou akci zakončil svým třetím gólem Fiala 4:0. Utkání se dohrávalo v režii domácích, kteří měli ještě možnosti ke skórovaní. Naopak Perlička uhájil čisté konto.

Perlička – Cakl D., Kříž, Šálek (Lichovník), Hruška (Balík J.), Nadaský, Cakl R., Černík, Fiala, Princ, Komenda (Urbánek P.)