Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 6. kolo Mikulovice - Únanov "B" 1:0 (1:0)

6. kolo Mikulovice - Únanov "B" 1:0 (1:0)

12.9.2010

B: Černík

Domácí se museli obejít bez Cakla J., jinak bylo mužstvo kompletní. Hosté se nemohli opírat o hráče A týmu, nicméně nepůsobili vzhledem k postavení v tabulce špatným dojmem. Mladý tým ale Perličky nedonutil k vážnějšímu zákroku, naopak na druhé straně měl plné ruce práce s útoky domácích, které končili nepřesně a zbrkle. Výjimkou byla 18.min., kdy Fiala našel na šestnáctce Černíka a ten ranou bez přípravy otevřel skóre 1:0. Domácí si vypracovali do poločasu další čtyři brankové příležitosti, Princ a Hruška samostatné nájezdy zakončili do sítě, ale té ochranné, kde branka neplatí. Druhý poločas se odehrával ve stejné režii s tím, že hosté měli možnost ohrozit Perličky po standardních situacích které končili na hlavách domácí obrany a asi největší příležitost ke vstřelení branky měli hosté po autovém vhazování a střele z úhlu na bližší tyč, kterou Perlička vyrazil na roh. Na druhé straně pokračovala snaha o vstřelení branky, která zaručovala klid. Ulehčit snahu měla červená karta hostujícího obránce za protesty, ani ta k brance nevedla. Branku domácí vstřelili, ale zásluhou ofsajdu neplatila, autorem byl střídající Šálek, který podporoval křídelní akce, ze kterých vznikali pohledné akce. To do té doby chybělo a hra se dostávala do stereotypu a zmaru. Domácí i tak zaslouženě vyhráli a připsali si důležité body.

Perlička  – Cakl D., Urbánek P., Černík, Kříž, Fiala, Cakl R.(Lichovník), Hellinger, Nadaský, Hruška (Šálek), Princ