Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 4. kolo Micmanice - Mikulovice 4:2 (3:1)

4. kolo Micmanice - Mikulovice 4:2 (3:1)

29.8.2010

B: Fiala, Princ

V Micmanicích se nám tradičně nedaří a těžko se nám vozí odsud body, umocněno to bylo absencí Cakla R. a J. Do sestavy se vrátil Cakl D., tréninkové manko bylo na jeho hře znát. Přesto se hosté ujali vedení hned v úvodu zápasu. Po přímém kopu se díky teči trefil Fiala 0:1. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a o tři minuty později po chybě ve středu pole, domácí vyrovnali 1:1. Domácí byli lepší a hosty drželi pod taktovkou jejich hry, na jejich půlce. Přidali i branky a to dvě a zajistili si do druhého poločasu slušný náskok. Hosté mohli vyrovnat na 2:2, Šálek ale trefil tyč a k zakončení samostatných nájezdů chyběl krok. Penalty se oprávněně dožadovali hosté po faulu brankaře na Komendy, který byl dříve u míče a hlavou jej přehlavičkoval, byl však po té faulován a branku tak nedal. Druhý poločas se obraz hry obrátil. Hosté jasně domácí přehrávali, ale neproměňovali šance. Nejprve Princ hlavičkoval před brankařem těsně vedle a po té spolu se Šálkem nezakončili útok 2 na 1 do brány, v té době by to byl gól na 3:3, neboť Princ proměnil individuální akci v branku 3:2. Nedáš dostaneš, to platilo i tentokrát. Hruška špatně rozehrál na soupeře a do rozhozené obrany domácí přidali čtvrtý a rozhodující gól 4:2.

Perlička  – Hellinger, Cakl D.(Petříček L.), Hruška (Urbánek P.), Kříž, Fiala, Černík, Nadaský (Černý R.), Komenda,  Šálek, Princ