Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 2. kolo Hostim - Mikulovice 4:4 (1:1)

2. kolo Hostim - Mikulovice 4:4 (1:1)

15.8.2010

B: Princ 2, Cakl J., Černík

Utkání nebylo příliš pohledné. Důvod byl jediný, hráči se věnovali více diskutování mezi sebou a s rozhodčím. To vyhovovalo domácím, kteří tím favorita utkání vyvedli z herního klidu a byli i díky menšímu hřišti vyrovnaným soupeřem. Hosté přehrávali domácí technicky, domácí zase lehkostí a přímočarostí. Nejblíže ke vstřelení branky byl Cakl J., těsně minul „šibenici“. Skóre otevřeli domácí jako první, když po pravé straně prošel jako nůž máslem domácí záložník a přihrávkou pod sebe, našel v klidu skórujícího útočníka domácích 1:0. Poločasových 1:1 určil dorážkou po chybě brankaře Princ. Druhá půle se od té první příliš nelišila a proto domácí vedli už 3:1, nejprve ze standardní situace skórovali hlavou domácí a po přímém kopu se trefili potřetí. To stál v bráně za zraněného Vaňka (přetržený křížový vaz v koleni) Petříček L. Hosté se snažili hrát technickou hru, ale nedařilo se středové řadě. Impuls přišel z kopačky Cakla J., který ranou z 30ti metrů snížil na 3:2 a po závaru v šestnáctce, vyrovnal Princ. Hosté přehrávali domácí, ale fatální chyba Petříčka, poslala do výhody opět domácí. Jenomže vyrovnání přišlo ihned z akce po vyrovnání. Černík po rohovém kopu křížnou střelou srovnal. V poslení vteřině utkání napálil Cakl J.do břevna. Pro hosty je to ztráta bodů, nicméně vzhledem k vývoji utkání a předvedené hře, je bod dobrý.

Vaněk (Petříček L.) – Hellinger, Urbánek P., Hruška, Šálek,  Černík , Cakl R., Cakl J., Fiala, Nadaský(Komenda), Princ