Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 26. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 1:3 (0:1)

26. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 1:3 (0:1)

13.6.2010

B: Šálek

Derby bylo poznamenáno absencí v mužstvu domácích, přesto se bylo na co dívat. Hosté působili fotbalovějším dojmem, to nahrazovali domácí bojovností a nasazení, což nebylo poznat po dvaceti minutách. Domácí neuhlídali Rady a prohrávali 0:1. Domácí si vytvořili od té doby převahu a měli i více ze hry, nicméně se hraje na branky a tu ze svých šancí nevstřelili. Ani Kříž, Hruška, Cakl R. a další. Druhý poločas se hrálo na branku hostů, ti ale odolávali i díky rozhodčímu, který jim některé zákroky odpouštěl, i penaltové. Trest přišel po střele Dufka z hranice šestnáctky, na jeho střelu byl Perlička krátký 0:2. Domácí se nevzdali a díky trefě Šálka z 80.min., měli na dosah alespoň bod. Ten se jim vzdálil po laciném polovlastním gólu z 86.min., kdy střílel po rychle rozehraném autovém vhazování opět Rada, avšak mimo prázdnou branku, ale trefil Petříčka do zad a míč tak skončil v síti - 1:3. Utkání tak i skončilo, přesto domácí poděkovali divákům za přízeň a pozvali je na utkání na novém hřišti.

Perlička – Petříček, Hellinger (Vyklický), Černík, Klouda, Cakl R., Princ, Kříž, Komenda (Šálek M.), Hruška, Nadaský