Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 25. kolo Micmanice - Mikulovice 4:1 (2:1)

25. kolo Micmanice - Mikulovice 4:1 (2:1)

30.5.2010

B: Cakl R.

Domácí mají v letošní sezoně mladé perspektivní mužstvo, bojující o čelo tabulky. Naopak hosté pořád postrádají kmenové hráče, přesto odvedli dobrý výkon, zejména v prvním poločase. Úvod nezačal pro hosty ideálně, první střela na bránu a Vaněk se musel červenat, míč mu prošel mezi nohama 1:0. To běžela první minuta. Hosté byli lepším kombinačním týmem, domácí se spoléhali na jednoduchou hru přes rychlé útočníky, které jak Černík tak Urbánek P.pohlídali. Z převahy mohli vyrovnat, Cakl R. se ocitl za zády domácí obrany, míč ale napálil po zemi bez rozpaků vedle tyče. Na opačné straně prohrál souboj po centru z přímého kopu Vaněk a domácí vedli 2:0. Hosté pokračovali ve své hře a kdyby si neposunul míč od svých kopaček příliš daleko, mohlo to být pro hosty veselejší. Veselo bylo ale ve 37.min. Radovali se hosté a to Cakl R., který zakončil svůj průnik do šestnáctky 2:1. Komenda se ocitl před přestávkou v další brankové příležitosti, brankař mu ale svým zákrokem radost pokazil. Druhý poločas začal stejně jako první. Ve 46.min.inkasovali hosté branku 3:1. Snaha ale pokračovala, po vystřídání Černého R., ovládli střední zálohu domácí a ti začali zápsu dominovat. Hosté zahrozili, ale domácí si už s útoky nepodporované dalšími hráči, poradili a po pěkné akci téměř do prázdné brány zvýšili na 4:1 v 81.min. Utkání se dohrálo za převahy domácích.

Vaněk - Hellinger, Urbánek P.(Klouda P.), Černík T., Lichovník (Petříček L.), Kříž,  Cakl R., Černý R.(Vyklický), Komenda, Nadaský, Šálek.