Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 23. kolo Štítary - Mikulovice 1:1 (0:1)

23. kolo Štítary - Mikulovice 1:1 (0:1)

23.5.2010

B: Kříž

Domácí nepůsobili sebevědomě, čehož hosté využili k územní převaze. Postupem času se ale domácí začali více prosazovat a vytvářeli si brankové příležitosti, které ale trestuhodně zahazovali. To naopak neplatilo na opačné straně, neboť Kříž po rohovém kopu z voleje otevřel skóre, to ale běžela už 43.min. 0:1. Dvoubrankové vedení odmítl v poslední minutě Komenda, který těsně minul bránu střelou ve skluzu, po akci Prince. Domácí nebyli pozadu s šancemi, ale neměli v koncovce klid. Druhý poločas byl z pohledu domácích lepší, hru vyrovnali a měli místy i územní převahu. Zaslouženě vyrovnali v 74.min., kdy po přímém kopu se trefil Finda 1:1. Předtím ale mohl rozhodnout Vyklický, sám ale před opuštěnou bránou přestřelil. Hosté se pokoušeli skóre změnit střelami z hranice šestnáctky, ty ale mířili vedle. Po průniku v 84.min. se domáhal pokutového kopu za stažení Cakl R., u rozhodčího ale neuspěl. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Vaněk – Šálek., Urbánek P., Černík T.,Hruška (Hellinger), Kříž,  Cakl R., Princ, Nadaský, Vyklický, Komenda.