TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 22. kolo Mikulovice - Chvalovice 2:1 (0:0)

22. kolo Mikulovice - Chvalovice 2:1 (0:0)

Datum konání:
16.5.2010

B: Hellinger pen., Černík

V chladném a větrném počasí se odehrál zápas slušné úrovně. Hosté se představili jako technické mužstvo. Měli dobře organizovanou hru ve středu hřiště, což dělalo domácím problémy prvních 15.minut. Domácí obrana se musela obejít bez zraněného Cakla D., toho nahradil Hellinger. Postupem času se hra přelila na hostující polovinu a to znamenalo šance domácích. Ti začali zahazovat šance jednu za druhou, a tak odcházeli obě mužstva do kabin bez radosti ze vstřelené branky. Nejblíže k radosti byl Hruška, který z úhlu minul bránu, Šálek se ocitl sám před brankařem, ale z první trefil náruč brankaře. Před koncem poločasu se probil před brankaře Kříž, volil ale přihrávku na Šálka před zakončením. Ze strany hostí byla nebezpečná střela z přímého kopu, po které Vaněk nemusel zasahovat. Druhá půle se herně nezměnila, hosté se v poli pohybovali dobře, k Vaňkovi se ale příliš nedostávali. Naopak obrovskou šanci spálil Šálek. Trest přišel po rohovém kopu, kdy se odražený míč dostal k Ulrichovi, a ten do prázdné brány skóroval 0:1 v 63.min. Domácí branka nepoložila a usadili se trvale na polovině Chvalovic. Ti tlaku podlehli v 71.min., kdy fauloval Černíka v šestnáctce hostující obránce a z penalty srovnal Hellinger 1:1. Domácí fotbalisté dřeli a odměnou bylo otočení výsledku. Černík postupoval sám středem hřiště, nevolil přihrávku do ofsajdu Princovi. Dostal se až před vyběhnuvšího brankaře, kterého obhodil a do prázdné brány poslal míč do sítě - 2:1. Výsledek už zůstal nezměněn a doma zaslouženě i tři body.

Vaněk – Hellinger, Urbánek P., Hruška, Černík T.,Kříž,  Cakl R., Princ, Komenda, Nadaský, Šálek.