Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 13. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 4:2 (2:2)

13. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 4:2 (2:2)

31.10.2009

B: Černík, Cakl D.

Utkání mělo zajimavý průběh. Hralo se na umělé trávě, což chvíli trvalo, než si na to hosté zvyknou. Úvod patřil domácím, kteří měli šance díky střelám po kombinaci na hranici šestnáctky. Po čtvrthodině se začali prosazovat i v poli hosté a místy měli územní převahu. Přišla ale situace z 22.min. kdy Vaněk podcenil vysoký míč a Rožnovský byl ve vzdušném souboji úspěšnější 1:0. Hosté na odpověď nenechali dlouho čekat a už v 29.min. střelou z 30ti metrů nedal Cakl D., domácímu brankáři šanci 1:1. Hra byla vyrovnaná a šance se střídali na obou stranách. Obrat ve skóre určil Černík, jehož klička brankáři a střela do prázdné brány znamenala vedení hostů 2:1. Na branku přihrával ve 36.min. Šálek. Domácí ale hosty zatlačili standardními situacemi. Vyrovnání přišlo ve 43.min., po centru se dostal míč k úplně volnému Rožnovskému, který stanovil poločasový výsledek 2:2 umístěnou hlavičkou. Druhá půle začala dobře pro domácí, ti se ujali vedení po nedůrazu Šálka v malém vápně a střele Rožnovského z otočky 3:2. Domácí po faulu na Kříže v 56.min.hráli o desíti ale hra hostů početní převaze nenasvědčovala, naopak domácí umě kombinovali a vytvářeli si nebezpečné šance. Hosté byli bezzubí a když Novotný zvýšil na 4:2, bylo o vítězi rozhodnuto. Domácí zaslouženě vyhráli, tvrdost se kterou ale zápas dohrávali byla až příliš velká.

Vaněk – Lichovník, Šálek, Urbánek M., Hruška, Kříž (Komenda), Cakl D., Fruhwirt (Urbánek P.), Hellinger, Nadaský, Černík