Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 11. kolo Pavlice - Mikulovice 1:1 (0:0)

11. kolo Pavlice - Mikulovice 1:1 (0:0)

18.10.2009

B: Nadaský

Domácí figurovali na druhém místě tabulky a dal se očekávat z jejich strany tlak. Hráli ale nepřesně a hosté si s jejich platonickými útoky věděli rady. Kdyby poločas skončil 1:5, nemohli by se diváci divit. Hosté se dostávali do vyložených šancí lehce, neboť hra domácí obrany byla chaotická a neurovnaná. Do první šance se dostal Hellinger, který hrál tentokrát pravou zálohu, po hezkém uvolnění v šestnáctce, mířil nikým neatakovaný těsně mimo tyče. Do další příležitosti se dostal Klouda, samostatný nájezd mu brankař nohou vyrazil. Domácí odpověděli nebezpečnou střelou z hranice šestnáctky. Šálek, hrající předstopera, se kombinací dostal do šestnáctky, odcentroval a osamocený Kříž hlavičkoval do protipohybu brankaře, ten ale „koníka“ stačil chytit. O chvíli později vyslal pěknou přihrávkou stejného hráče Cakl D., dostal se za záda obrany, ale snaha přelobovat brankáře vyzněla naprázdno. Nadaský měl dvě dobré střelecké příležitosti, pálil opět těsně vedle. Druhý poločas měli domácí ze hry více, a kolem šestnáctky dostávali hodně prostoru, to se hostům nevyplatilo v 61.min., na polostřelu polocentr, si naběhl Bauer a ve skluzu otevřel skóre 1:0. Radost domácích netrvala dlouho, v 66.min. ranou z hranice šestnáctky vyrovnal kdo jiný, než Nadaský 1:1. Domácí si vypracovali ještě jednu brankovou příležitost a poslední, v 73.min., tu díky nepřesné ráně z penaltového místa neproměnili. Pak dominovali co se týče šancí opět hosté Klouda, Šálek, Petříček, ti všichni mohli téměř ze stoprocentních šancí poslat hosty do vedení, nestalo se tak, a tak si odváží hosté pouze bod.

Vaněk – Lichovník, Šálek, Urbánek M., Vyklický, Kříž, Černík, Cakl D., Hellinger, Klouda (Petříček L., Fiedler), Nadaský