Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 7. kolo Hostim-Mikulovice 0:0 (0:0)

7. kolo Hostim-Mikulovice 0:0 (0:0)

20.9.2009

B:

Zklamaní odchází hostující hráči. Ti začali aktivně a nepřesná střela Černého z prostoru penalty, uzavřela dvacetiminutovku hostující převahy. Domácí převyšovali hosty výškou a díky tomu začali hru vyrovnávat. Dostávali se do nadějných příležitostí, ale nezkušenost v koncovce ke gólu nevedlo. Druhý poločas hosté domácí přehrávali. Územní převaha byla znát, ale pozor jsme si museli dávat na nebezpečné protiútoky. Hosté zejména od 70.minuty zahazovali místy i obrovské šance. Nejblíže brance byl Cakl D. a to dvakrát, poprvé netrefil bránu a v druhém případě dobře zasáhl brankař. Domácí měli štěstí po střelách Nadaského, kdy míč zastavilo břevno a v druhém případě se míč odrazil od tyče na místo do sítě, do náruče brankáře. Domácí měli šance ze standartních situací, kdy výšková převaha dělala obraně problém, Vaněk si ale tentokrát z centry poradil a v poslední minutě, kdy po průniku nepřesně zakončil domácí Petříček. Hostům ke třem bodům chybělo lepší zakončení a řešení situace při přečíslení.

Vaněk – Lichovník, Cakl D., Urbánek M., Hruška, Kříž, Hellinger, Černý R., Černík (Vyklický), Nadaský,Komenda (Šálek)