Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 4. kolo Mikulovice - Slup 1:3 (0:1)

4. kolo Mikulovice - Slup 1:3 (0:1)

30.8.2009

B: Černý R. p.k.

Domácí chtěli napravit špatný výsledek z minulého domácího zápasu, to se jim však nepovedlo. Měli více míč na kopačkách, v útoku ale nebezpeční nebyli. Zejména v druhém poločase. V úvodu byli hosté aktivní, ale postupem času převzali aktivitu domácí. Hosté disponující vysokými hráči, byli nebezpeční ze standardních situací. Poločasový výsledek určila 30.min., po trestném kopu se v šestnáctce prosadili hosté 0:1. Gólu předcházela neproměněná penalta, kterou i napodruhé likvidoval Vaněk. Druhá půle se odvíjela ve stejném scénáři. Hosté vyčkávali na brejky, ze kterých nekompromisně trestali. V 53.min. po jednom z nich, kdy nesportovně nezakopli hosté míč, zvýšili po křídelní akci a centru na 0:2. Domácí oživili útok, na hřiště přišel Šálek, který byl faulován a Černý se z penalty nemýlil 1:2. Nápor domácích byl velký, avšak bez brankových šancí. A opět trestali nedůraz v osobních soubojích hosté. Z hranice šestnáctky se nemýlil Hřib 1:3. Hosté si odvezli první body v novém ročníku a hned všechny tři.

Vaněk – Cakl D., Urbánek M., Hruška, Lichovník, Kříž, Hellinger, Černý R., Vyklický, Nadaský, Komenda (Šálek)