Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B" > 24. kolo Mikulovice "B"-Grešlové Mýto 2:1 (2:1)

24. kolo Mikulovice "B"-Grešlové Mýto 2:1 (2:1)

4.6.2011

B: Komenda, Diviš

Hosté jsou poslední v tabulce. Na hřišti to ale tak nevypadalo. Na úvod hýřili aktivitou domácí. Šance ke vstřelení branky měli ale hosté. Ti z hranice šestnáctky nepříliš prudkou střelou zazvonili na tyč Petříčkovy brány a v polovině první půle po kombinační akci v šestnáctce i na břevno. Domácí po úvodní převaze vstřelili branku po pěkném zpracování míče a následném zakončení Komendem 1:0.  Po obdržené brance se hosté více pohybovali na polovině domácích a po řadě šancí se dočkali vyrovnání, když centr za záda Petříčka usměrnil hlavou hostující Svoboda 1:1. I nadále měli hosté více ze hry, obdrželi ale branku ve 42. min. po chybě brankáře. Tu využil Diviš svým aktivním přístupem 2:1. Druhá půle se odehrávala pod taktovkou hostů, akce obou mužstev se odehrávala pouze od šestnáctky k šestnáctce. Když už se hosté dostali k zakončení, tak gólu zabránila branková konstrukce a to hned ve dvou případech. Domácí dovedli utkání do vítězného konce. Hosté odvedly sympatický výkon a jediné vítězství z podzimu právě nad našim mužstvem nezopakovali.

Petříček  – Urbánek, Klouda (Fiedler T.), Balík J., Urbánek P., Cidlík L., Černý R., Komenda,  Jílek, Košař, Diviš.