Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B" > 20. kolo Mikulovice "B" - Těšetice 1:2 (1:2)

20. kolo Mikulovice "B" - Těšetice 1:2 (1:2)

7.5.2011

B: Diviš

Přivítali jsme první celek tabulky, který na jaře ztrácí nadějný náskok z podzimu. Domácí jako jediní vyhráli na hřišti v Těšeticích, a tak fanoušci, kteří přišli na utkání, očekávali bodový zisk i tentokrát. Hosté ale ukazovali, proč jsou v čele tabulky. Hráli kombinačně a vytvářeli si šance, které trestuhodně zahazovali. Dočkali se až po centru a hlavičce Stehlíka 0:1. Obraz hry se nezměnil, ale měnilo se skóre. Diviš se vyhnul ofsajdové pasti a samostatný únik s přehledem zakončil 1:1. Hosté ale o pár minut odpověděli brankou díky nepřesné střele, do které naběhl Bárta a poslal míč do sítě 1:2. Druhý poločas už na skóre nic nezměnil, i když branku mohly dát obě mužstva. Domácí špatně řešili rychlé přečíslení, hostům překazil radost dobrými zákroky Petříček, který mohl být za sražení pronikajícího hráče i vyloučen. Hosté zaslouženě získali tři body.

Petříček – Urbánek M., Balík J., Urbánek P., Viklický , Jílek (Svoboda), Cidlík L., Procházka, Košař,  Diviš, Komenda (Klouda).