Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B" > 18. kolo Mikulovice "B"-Slatina 4:2 (0:1)

18. kolo Mikulovice "B"-Slatina 4:2 (0:1)

23.4.2011

B: Košař 2, Fiedler, Princ

Domácím chyběli někteří hráči, přesto začalo utkání vyrovnaně. Postupem času získavala více ze hry Slatina. Ta měla i dvě obrovské šance, ty skončily těsně vedle brány překonaného Vaňka. Hosté se zaslouženě dočkali po 32.minutách 0:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin.Druhá půle začala třemi zákroky Vaňka, který držel domácí nad vodou. Nedáš dostaneš, si museli říkat všichni přítomní na hřišti, domácí totiž vyrovnali o chvíli později Fiedlerem 1:1. Za zraněného Cidlíka šel o poločase na hřiště Princ ml. A ten hned po rozehrání po druhém gólu, dal na 2:2. Po zranění Balíka, se na hřišti potkal otec ze synem, neboť Princ st., Balíka střídal. Princ ml.byl výraznou postavou v útoku domácích, nejprve přihrál Košařovi na vedoucí gól a v 86.min.si to opět zopakovali 4:2. Utkání se dohrálo bez dalších šancí na obou stranách.

Vaněk  – Urbánek M., Svoboda, Petříček, Klouda,  Cidlík L. (Princ ml.), Procházka, Balík J.(Princ st.), Fiedler, Diviš, Košař.