Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B" > 13. kolo Mikulovice "B"-Suchohrdly/Z. 0:6 (0:1)

13. kolo Mikulovice "B"-Suchohrdly/Z. 0:6 (0:1)

31.10.2010

B:

Hosté se představili jako mladý rychlý tým se smyslem pro kombinaci. Takový fotbal předváděli a měli smůlu v koncovce. Vytvořili si proti oslabenému B týmu řadu brankových příležitostí, ale ujala se až ta po 30-ti minutách hry, kdy dorazili za záda Petříčka míč 0:1. Hosté neměli střelecký den, jejich střely létali mimo bránu domácích. Ti si stoprocentní brankovou příležitost nevypracovali, a tak odcházeli s jednogólovým mankem do kabin. Vstup do druhého poločasu se hostům povedl lépe a přibývajícími minutami narůstalo skóre. Zastavilo se na hrozivých 0:6. V té době ale už domácí hru v poli vyrovnali a dostávali se do dobrých brankových příležitostí. Tu největší zahodil Balík J. a Urbánek M., kterým překazila radost tyč a prvně jmenovanému minela v souboji s brankařem.  Hosté si zaslouženě odváží tři body.

Petříček L. – Svoboda (Fruhwirt), Černý B., Klouda, Urbánek P.,Urbánek M., Černý R.,  Procházka, Cidlík, Fiedler T., Balík J.