TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B" > 12. kolo Mikulovice "B"-Přímětice "B" 4:2 (2:1)

12. kolo Mikulovice "B"-Přímětice "B" 4:2 (2:1)

Datum konání:
23.10.2010

B: Vyklický, Diviš 3

Oba celky sousedily v tabulce a proto se dal očekávat zajímavý souboj. Domácí byli aktivnější a zaslouženě vedli. Po chybě v obraně ale hosté ve 41.min.vyrovnali. Domácí ale do poločasu ve 44.min.šli opět do vedení zásluhou Diviše 2:1. Ve druhé půli se hosté snažili vyrovnat a proto byli herně lepší, udeřili ale domácí druhou brankou Diviše. Hosté ale v 86.min.snížili. Pomyšlení na bod, sebral hostům hezkou střelou opět Diviš v 87.min., který zaznamenal hattrick.

Petříček L. – Černý B. (Balík J.), Klouda, Urbánek M., Svoboda,  Cidlík L., Viklický, Procházka, Šlapák,  Jílek (Matoušek), Diviš,