Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 20. kolo M. / J. - Šatov 10:0 (5:0)

20. kolo M. / J. - Šatov 10:0 (5:0)

17.5.2015

B: 24´, 53´, 75´a 80´ Franc, 7´, 30´a 90´ Němec, 8´Ambrosek, 17´Holčapek, 71´ Schläfer.

Domácí v zápase dominovali a řadu dalších šancí neproměnili. Už v 7.min. se vyhnul Němec ofsajdové pasti a kličkou brankaři poslal domácí do vedení – 1:0. V 8.min. střílel Fiedler z 25m., střela skončila u Ambroska, který nabídnutou šancí nepohrdl. V 17.min. zahrál Franc roh nakrátko s Holčapkem a ten prošel po brankové čáře až k bráně, kde razantně zakončil k bližší tyči – 4:0. Rohový kop France ve 30.min. zakončil hlavou Němec – 5:0. Ve 48.minutě byl faulován Němec, penaltu přenechal nejmladšímu střídajícímu hráči Pospíchalovi, tomu ale směr střely brankař vystihl. Franc prošel v 53.min. do šestnáctky, kde sám před brankařem proměnil – 6:0. Opět Fran, tentokrát křižnou střelou zvýšil na 7:0, běžela 75.minuta. Fiedler si vyměnil míč se Schläferem a na oplátku mu přihrával před brankařem do prázdné brány – 8:0. Po přihrávce Kvinty M. se prosadil v 80.minutě Franc – 9:0. Kýžený desátý gól vstřelil v 90.minutě Němec po rozehraném rohu a střele na bližší tyč – 10:0.

Sestava: Kvinta J. – Lehner, Holčapek, Semotam, Vyklický (46´Kvinta M.), Kudláček, Franc, Fiedler L., Schläfer, Němec, Ambrosek (46´ Pospíchal)