Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 22. kolo TJ Mikulovice - TJ Sokol Dobšice "B" 3:3 (1:3)

22. kolo TJ Mikulovice - TJ Sokol Dobšice "B" 3:3 (1:3)

16.5.2015

B: 43´ a 57´ Fojtík, 70´ Petkov

Po třech porážkách v řadě chtěli Mikulovičtí konečně vyhrát. Soupeřem jim byl tým Dobšic "B". Od úvodních minut utkání byli aktivnější hosté. Domácí tým se opět trápil a dobšičtí si začali vytvářet spoustu zajímavých šancí. Po pěti minutách hry se však už hosté dočkali, neposedný míč si do vlastní branky vstřelil Krčmář - 0:1. Po té se šance rodili na opačné straně. V 8´ chtěl napravit chybu Krčmář, Fojtíkovu přihrávku nezpracoval v dobré pozici nejlépe. O dvě minuty později přestřelil Franc. Nedůslednost obrany začali využívat i hosté. V 16´ po chybě Fialy A. následoval centr a Mach trefuje břevno bezmocného Elise. V 18´se nakopnutého míče zmocnili hosté a Elis s Holčapkem museli na poslední chvíli odvrátit na roh. Ve 22´ fauloval ve svém vápně Franc a hosté penaltu nepromarnili, střelou k tyči šli do dvoubrankového vedení - 0:2. Domácí byli pod velkým tlakem a jen díky špatnému zakončení hostujících hráčů neprohrávali větším gólovým rozdílem. Avšak dobšičtí ještě náskok do konce první půle navýšili, když se ve 41´z 22 metrů k tyči prosadil hostující Bitala - 0:3. Domácím se do přestávky podařilo snížit, když Balík přesným centrem našel Fojtíka a ten se hlavoudo protipohybu brankaře nemýlil - 1:3. Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění. Ihned začali svého soupeře přehrávat kombinačně a hosty k ničemu nepouštěli. Šanci nevyužil v 52.min. Petkov, výtečný Burda kryl. V 57´ bylo sníženo, to se uvolnil v pokutovém území Fojtík a poslal míč k pravé tyči hostující branky - 2:3. Po akci v 66´ Petkov, Balík, zakončoval Fojtík, hostující stoper zastavil míč na brankové čáře rukou, rozhodčí správně nařídil penaltu a udělil červenou kartu, k penaltě se postavil Fojtík, vystřelil k levé tyči, ovšem dobšický brankář jeho střelu zneškodnil. Vyrovnání ale na sebe nenechalo dlouho čekat a v 70´ Petkov zužitkoval hlavou centr Holčapka – 3:3. Domácí neustále tlačili, ale v bráně stál Burda, který likvidoval nemožné. Postavil se proti střelám Polického, Petkova, který v 85´ ani nadvakrát nepřekonal brankaře, Šálek přízemní střelou neskóroval a v 90´ Petkova vysunul Polický, ten se ale kličkou Burdovi dostal ze střelecké pozice. Remíza tak byla pro oba celky zasloužená.

Sestava: Elis V. – Holčapek, Polický, Fiala A., Krčmář (Fiedler T.), Fiedler L., Petkov, Franc (Fiala R.), Janíček (Šálek), Balík, (Semotam), Fojtík.