Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 19. kolo Mramotice - M. / J. 4:3 (1:2)

19. kolo Mramotice - M. / J. 4:3 (1:2)

9.5.2015

B: 24´ a 37´ Fiedler L., 71´ Schläfer

Do Mramotic jsme odjížděli oslabeni o několik hráčů, největším oslabením pro nás však byla absence gólmana Kvinty J. Místo něj tak do brány postavil jeho bratr Kvinta M., který musel už v 5. minutě utkání tahat míč ze své sítě, když se po rohu prosadil domácí stoper hlavou - 1:0. Hned o minutu později se však na druhé straně k míči dostal Schlafer a namířil míč na vzdálenější tyč - 1:1. O chvíli později bylo ještě veseleji, když se míče v pokutovém území zmocnil Fiedler a střelou na bližší tyč poslal hosty do vedení - 1:2. Za tohoto stavu vstupovali oba týmy do druhé půle. Hosté s vidinou tří bodů, nechali v kabině o poločase bojovnost a vstoupili do druhé půle špatně, výsledkem byla branka domácích ve 46. minutě a bylo srovnáno, když rozehrávku vystihl domácí záložník a prostřelil Kvinty - 2:2. V 60. minutě se k centru na levé straně dostal Schlafer, přesným míčem našel hlavu Fiedlera a ten podruhé v utkání poslal hosty do vedení - 2:3. Avšak o 5 minut později bylo opět vyrovnáno, domácí kapitán zahrál přímý kop z 22 metrů, prostřelil zeď a domácí se mohli opět radovat - 3:3. Hosté utkání nechtěli za žádnou cenu vzdát a stále bojovali o 3 body. Ovšem pár minut po vyrovnávajícím gólu se dostal k míči opět domácí Večeřa a střelou z 35 metrů překvapil Kvinty - 4:3. Na další odpověď se hosté už nezmohli, a tak poprvé na jaře body ztratili.

Sestava: Kvinta M. – Lehner, Holčapek, Semotam, Vyklický, Hoch, Franc, Fiedler L., Žalud, Schlafer, Hruška.