Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 17. kolo Oleksovice - M. / J. 2:3 (1:2)

17. kolo Oleksovice - M. / J. 2:3 (1:2)

25.4.2015

(převzato z FB)

B: Němec 3x

Hosté do utkání vstoupili velmi aktivně, už po dvaceti minutách totiž vedli 2:0, když se dvakrát prosadil střelami za vápnem Němec. Domácí ještě do poločasu stačili snížit po krásné akci do prázdné brány. Poločas skončil za stavu 1:2 pro hosty. V druhé půli využívali hosté míčů za obranu a další góly mohli přidat Němec či Fiedler, ovšem ujal se jen samostatný únik Němce, který s přehledem zakončil k levé tyči - 1:3. Avšak hosté neměli nic vyhraného. Čtvrt hodiny před koncem totiž dokázali domácí snížit, když domácí útočník využil brejk a střelou z úhlu prostřelil Kvinty. Naštěstí však hosté svůj náskok uhájili a z Oleksovic si odvezli velmi cenné 3 body.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M., Holčapek, Fiedler, Semotam - Lehner, Franc, Němec, Žalud (Hruška) - Schläfer, Vyklický