TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 18. kolo FC Moravský Krumlov "B" - TJ Mikulovice 1:1 (0:1)

18. kolo FC Moravský Krumlov "B" - TJ Mikulovice 1:1 (0:1)

Datum konání:
18.4.2015

(převzato z FB)

Branky : 69. min Schvartz (PK) - 36.min Fojtík

ČK:69.min Janíček

Šlágr 18. kola se odehrál na hřišti v Krumlově, kde první tým tabulky hostil třetí Mikulovice. První šanci si vypracovali domácí v 11.minutě, když špatně rozehrál Fiala R., ovšem nebezpečnou střelu dokázal Elis vykopnout do bezpečí. V 19. minutě se o slovo přihlásili také hosté, když z 18 metrů zakončoval Petkov, domácí brankář míč pouze vyrazil před sebe a dobíhající Fojtík se nemýlil - 0:1. Další šanci si hosté vypracovali v 39. minutě, Staněk vybojoval míč na prostředku hřiště, vysokým míčem poslal Petkova do šestnáctky, tam mu však pohotový obránce míč odkopl na roh. Z následného rohu zahrozil Fiala A., ale trefil jen domácího obránce. 44. minuta přinesla další velkou šanci hostů, Fiala A. zahrál standartní situaci, Fiala R. svou "nepovedenou" hlavičkou našel na zadní tyči Fiedlera, který z velkého úhlu napálil míč do břevna domácí svatyně. Do druhé půle domácí pořádně vlítli a začali hosty pořádně mačkat. Ve 47. minutě se dostal do šance Schwarz, jeho střela však byla zablokována. O minutu později se domácí dočkali vyrovnávajícího gólu, který ovšem nebyl uznán pro ofsajd. V 52. minutě se v pokutovém území nedohodli Elis s Janíčkem, byla z toho šance, kterou domácí naštěstí nedokázali proměnit. 64. minuta přinesla další šanci domácích, Elis si však poradil a střelu vyrazil na roh, se kterým měl poté co dělat, ale poradil si a hosté tak pořád vedli. Ovšem v 68. minutě přišel verdikt rozhodčího, který ukázal na značku pokutového kopu po "ruce" Janíčka, který následně za svoje protesty vyfasoval červenou kartu, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Schwarz střelou k levé tyči - 1:1. V 71. minutě mohli jít domácí do vedení, ovšem nedokázali využít obrovskou šanci, když z 11 metrů mířil domácí hráč nad branku. V 82. minutě se ve vápně najednou zjevili 3 hráči Krumlovských, zakončení na sebe vzal Schwarz, avšak svoji střelu namířil pouze nad branku hostů. Hosté tak dokázali zápas dotáhnout do remízového stavu, 1:1!

Sestava: Elis - Holčapek, Janíček ,Polický ,Fiala R -Fiedler, Petkov, Franc, Staněk -Fiala A -Fojtík (69.Balík)