Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 14. kolo M. / J. - Jaroslavice/Micmanice 5:1 (2:1)

14. kolo M. / J. - Jaroslavice/Micmanice 5:1 (2:1)

5.4.2015

(převzato z FB)

Branky: Němec 2, Pelán, Schläfer, Fiedler

Domácí do utkání vstoupili přímo tragicky, když už po 30 vteřinách prohrávali. Rohový kop totiž propadl až do brány - 0:1. Domácí se okamžitě snažili o vyrovnání a to po několika minutách přišlo, když Pelán dorážel míč z malého vápna - 1:1. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól, když se z další dorážky nemýlil Schläfer - 2:1. Domácí nepředváděli dobrý fotbal a mohli být rádi, že si hosté nehlídali ofsajdy a připravovali se tak sami o šance. Ve druhém poločase se pak po několika neproměněných šancí prosadil ještě dvakrát Němec a poslední gól přidal Fiedler. Domácí tak nakonec zvítězili po špatném výkonu 5:1, a to hlavně díky tomu, že soupeř přijel oslaben o šestici hráčů ze základní sestavy, jinak by výsledek vypadal určitě jinak. Do dalšího utkání se musíme poučit a zabrat!!!

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.(Slaný),Holčapek,Fiedler,Semotam - Kudláček(Lehner),Franc,Němec,Žalud - Pelán(Vyklický),Schläfer(Hruška)