Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 16. kolo Mikulovice - Miroslav "B" 2:0 (0:0)

16. kolo Mikulovice - Miroslav "B" 2:0 (0:0)

4.4.2015

(převzato z FB)

Branky: Fojtík, Polický

Hned od úvodu utkání byli domácí jasně aktivnějším týmem. Hosty do ničeho nepouštěli a sami si tak začali vytvářet šance. Ovšem ani jedna z mnoha šancí se neujala. Mikulovičtí předváděli zejména v prvním poločase pohledný fotbal, avšak bez účinku. Ve druhém poločase už to tak krásný fotbal nebyl, i přesto však domácí hosty přehrávali. Do vedení však mohli jít jako první Miroslavští, když z rohu vápna střílel hostující útočník jen těsně vedle levé tyče domácí svatyně. Nakonec se však domácí dočkali, když 10 minut před koncem se ve vápně krásně uvolnil Fojtík a prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Těsně před koncem zahrával rohový kop Balík, přesným míčem našel hlavu Polického a ten už se nemýlil - 2:0. Mikulovičtí tak zvítězili v poměru 2:0 a připsali si další 3 body do tabulky.

Sestava: Elis - Holčapek,Polický,Fiala A.,Krčmář - Fiedler(Fiala R.),Franc,Janíček,Staněk(Semotam) - Petkov(Balík) - Fojtík(Šálek)