Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 15. kolo Únanov - Mikulovice 0:3 (0:1)

15. kolo Únanov - Mikulovice 0:3 (0:1)

29.3.2015

(převzato z FB)

Branky: Fiala Radim, Fojtík, Elis Marek z penalty

V prvním jarním kole nás nečekalo nic jednoduchého, když jsme k utkání zajížděli na těžkou půdu Únanova, který v zimě posílil a nechtěl nám určitě nic darovat zadarmo. Domácí se snažili hrát spíše bojovný fotbal, i tak však v 6. minutě přišla první velká šance zápasu a měli ji na starost hosté, když se po rohu ocitl sám v pokutovém území Fojtík, jehož hlavička šla však o pár decimetrů vedle. Pár slibných příležitostí si také vypracovali domácí, ale že by se dalo mluvit o nějakých stoprocentních šancích, to nikoliv. Po půl hodině zahrávali hosté další rohový kop, na který si naběhl Fiala Radim a krásnou hlavičkou nedal brankáři domácích žádnou šanci - 0:1. V druhé půli začali domácí pořádně kousat, výsledkem tohoto byl centr do pokutového území hostů, který však domácí útočník nedokázal naštěstí pro nás zužitkovat a trefil jen tyč. Možnou pojistku mohl přidat Fojtík, když dlouhý míč Polického našel naběhnuvšího Balíka a ten ho krásně poslal pod sebe právě na Fojtíka, který se nemýlil a poslal hosty do dvoubrankového vedení - 0:2. Další šanci měl opět Fojtík, když se probil do pokutového území, kde byl sestřelen k zemi, nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop, ke kterému se postavil gólman Elis a míč poslal zkušeně k tyči - 0:3. Hosté tak zvládli těžký zápas a odváží si zaslouženě 3 body.