TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 14. kolo Mikulovice - Přímětice 3:3 (0:3)

14. kolo Mikulovice - Přímětice 3:3 (0:3)

Datum konání:
8.11.2014

(převzato z FB)

Branky: Franc,Fojtík,Šálek
Zápas ovlivnil rozhodčí, který už v 1. minutě zápasu ukázal na pokutových kop, kdy údajně fauloval Elis, ovšem penaltu viděl na hřišti jen rozhodčí, překvapeni byli i hosté, penaltu s přehledem proměnili - 0:1. Od té doby, jakoby Mikulovičtí nebyli a hráli jen hosté. Krásnou střelou z 25 metrů pak hosté navýšili svoje vedení - 0:2. Ještě do poločasu přišel třetí gól, když centr z pravé strany uklidil hostující útočník do brány - 0:3. Domácí šli do druhé půle s tím, že to odehrají se ctí a nedostanou další branky. Ovšem hned v úvodu snížil tečovanou ranou Franc - 1:3. V 66. minutě kopali i domácí penaltu po ruce, tu s přehledem proměnil Fojtík - 2:3. V 89. minutě se dokázal prosadit Šálek, který prostřelil hostujícího brankáře z úhlu - 3:3. Domácí tak dokázali dohnat ztrátu z první půle a zaslouženě vybojovali bod.