Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 20. kolo Mikulovice - Slup 1:0 (1:0)

20. kolo Mikulovice - Slup 1:0 (1:0)

29.4.2012

B: 3. Balík M.

Domácí bojují se slátanou sestavou o cenné body zaručující druhé místo tabulky. V útoku dostal svoji šanci Balík M., který se odvděčil trenérovi za důvěru hned ve 3.minutě brankou. Lví podíl na ni má levá strana domácí formace. Kombinační útok založil Urbánek přes Prince a na jeho konci se prosadil přes dva hráče Balík M., který vyzrál i nad vyběhnuvším brankařem – 1:0. Domácí se snažili držet míč na kopačkách a hosty, kterým kombinační hra nebyla rovněž cizí, přehrát. Vedoucí gól je příliš uklidnil a hosté rychle hru vyrovnali a přihrávkami za obranu využívali rychlé útočné duo, k ohrožení Elise v bráně domácích. Ten se zaskvěl po standartní situaci, kdy nadvakrát nepříjemnou střelu chytil. Domácí hrající se silným větrem v zádech, nakopávali míče na útočníky Prince s Balíkem, kteří se s hostující obranou prali statečně. Přicházeli standartní situace, po kterých chyběl moment překvapení. Ten nepřišel ani z jedné strany, a tak se odcházelo do šaten za jednobrankového vedení domácích. Druhá půle byla pro domácí hráče nezáživná a z větší míry si za to mohou sami. Vítr byl dvanáctým hráčem hostů, ale bez pohybu a touhy hrát fotbal, to nejde. Hosté naopak chtěli vyrovnat a svojí aktivitou měli více ze hry. To domácím otevíralo prostor do otevřenější hostující obrany. Vypracovali si dvě obrovské příležitosti. V té první zahráli domácí chytře přímý kop, ale Cakl R. křižnou střelou branku netrefil a ani ze svých spoluhráčů na ni nikdo nedosáhl. Po té druhé už domácí křičeli gól, jenomže pro údajný ofsajd, branka neplatila. Domácím zatrnulo po hlavičce Urbánka na Elise, kterou hostující útočník vystihl, Elis ale svým zákrokem šanci zlikvidoval. Vyrovnat mohli hosté po dorážce z hranice šestnáctky, trestuhodně netrefili bránu. A když zastavil gólovou radost hostům v 90.minutě zvednutý praporek asistenta rozhodčího, odešli ze hřiště spokojenější domácí.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Kříž (Petříček L.), Cakl R., Krčmář (57.Komenda), Fiala (90.Fiedler L.), Balík M., Princ.