Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 16. kolo Mikulovice - Suchohrdly 3:0 (3:0)

16. kolo Mikulovice - Suchohrdly 3:0 (3:0)

1.4.2012

B: ….Princ, 43.a 45.Komenda

Nedělní utkání bylo vlídnější, než sobotní, kdy silný vítr ovlivňoval hru. Přivítali jsme mladý ambiciózní tým, který byl v domácím prostředí nepříjemný soupeř. Zápas měl jasného favorita – domácí celek, od kterého se čekalo vítězství. Domácí byli proti větru aktivnější a směrem dopředu nebezpečnější, ale vypracované šance nekončili gólem. Ten padl po rohu a střele Prince z hranice šestnáctky. Střela byla tečovaná a skončila za zády bezmocného brankaře – 1:0. Obrovskou šanci si vypracoval Cakl J., který na místo střely do prázdné brány po projití obranou hostů, raději nahrával a ze šance nebylo nakonec nic. Hosté rozhodně nepůsobili odevzdaně a své akce zakončili střelami po zemi daleko od brankové konstrukce. Domácí byli na tom s proměňováním brankových příležitostí lépe. V závěru poločasu dvakrát udeřili. Nejprve ve 43.min.Komenda dorazil volný míč ve skrumáži po rohovém kopu – 2:0 a o chvíli později se rozběhla akce po ose Šálek, Cakl R. a Komenda, kdy posledně jmenovaný využil přihrávky Cakla R.- 3:0. Rozhodčí Šachl po té ukončil první poločas. Od druhého si diváci slibovali gólové hody, domácí totiž hráli po větru. Ty se ale nekonali a neviděli ani od domácích střelu na bránu. Příčinou byl lepší pohyb hostujících hráčů, kteří se pokusili vstřelit kontaktní branku a volnější přístup domácích, kteří si šance vypracovávali, ale koncovka jim chyběla. Hosté byli s koncovkou na tom lépe, protože alespoň vystřelili. Vaněk ale bez větší námahy střely kryl. Utkání tak v tomto duchu dospělo do svého konce a domácí si nakonec připsali první jarní body.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Fiala, Cakl J., Hruška (Urbánek M.) – Šálek M. (69.Petříček L.), Cakl R., Nadaský, Komenda (Lichovník), Krčmář, Princ.