Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 2. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 2:1 (0:1)

2. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 2:1 (0:1)

14.8.2011

B: 50.Princ, 88.Nadaský

První utkání nové sezony začal v brance Elis M., který přišel na hostování z Višňové. Hosté se představili s hráči působící v A třídě Krajského přeboru, což bylo vidět na herním pojetí soupeře a tím i mírné převaze hráčů hostí v poli. Ač měli hosté v úvodu více míč na kopačkách, nevytvořili si žádnou brankovou příležitost, přesto se ujali vedení šťastnou brankou Kahouna, který v úmyslu centrovat, vstřelil nechytatelným padáčkem branku už v 7.min.– 0:1. Hosté po vstřelené brance začali hrát jednodušší fotbal a to nakopávanými míči. Z domácích po inkasované brance spadl ostych a začali více a lépe kombinovat. Díky tomu hru do poločasu vyrovnali, ne však skóre. Příležitosti k tomu ale měli. Druhá půle byla ve znamení touhy domácích po vyrovnání. Z toho pramenila uzemní převaha, kterou mohl gólově vyjádřit Princ, centr ale hlavou usměrnil mimo tyče. Dočkal se záhy v 50.min., kdy zužitkoval přihrávku Fialy do šestnáctky a prudkou střelou k tyči 1:1. Domácí hosty začali přehrávat, a to díky střídání dvou klíčových hráčů a docházejícím silám. Převaha měla i gólové vyvrcholení. Nejprve měli domácí možnost zahrávat přímý kop za ruku brankaře mimo šestnáctku, s tou Cakl J.naložil ležerně. V 88.min.se ale mohl se svými spoluhráči radovat z branky Nadaského. Ten po standardní situaci zahranou po zemi na šestnáctku vystřelil, trefil obránce před brankou, míč se opět dostal k Nadaskému a opakovanou střelou nedal brankaři šanci 2:1. Hosté mohli ještě srovnat, ale v dobré  pozici hostující útočník vysoko přestřelil. Derby se odehrálo v dobrém nasazení a domácí před padesáti platícími diváky zaslouženě vyhráli.

Elis M. – Cakl D., Hruška, Urbánek M., Cakl J., Lichovník (Fiala), Nadaský, Cakl R., Komenda (Kříž), Krčmář (Balík M.), Princ.