Datum ukončení:
20.6.2021

1.kolo

SK Blatnice - FOTBAL JE-MI 4:5 (0:2) Rožnovský J. 2, Svoboda M.2, Rožnovský L.

V Blatnici jsme vedli již 4:1, domácí ale čtvrt hodiny před koncem srovnali. Změny v sestavě nakonec ke ztrátě bodů nevedlo, protože v 85´po pěkné křídelní akci M.Hakzera zaslouženě strhl vítězství na naší stranu L.Rožnovský.

Ostatní výsledky: Jaroměřice n. R. - Blížkovice 6:1, Pavlice - Hostim 0:5

2.kolo

FOTBAL JE-MI - TJ PAVLICE 6:2 (3:2) Němec 4, Schlafer, Krause

Na hřišti v Jevišovicích se hrálo v pozdní páteční podvečer. Hosté z Pavlic překvapivě hned dvakrát vedli, 0:1 a 1:2. Domácí trpělivou hrou a střeleckou formou Němce, do poločasu otočili skóre. Ve druhém byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí, který navyšoval skóre.

Ostatní výsledky: Hostim - Jaroměřice n. R. 5:2, Blížkovice - Blatnice 2:4

3.kolo

FOTBAL JE-MI - TJ Hostim 3:5 (1:2) Krause, Rožnovský L., Elis V.p.k.

Utkaly se vedoucí celky turnaje. Domácí byli v úvodu snaživější, hosté trestali produktivitou, no což domácí odpovídali vyrovnáním na 1:1 v první půli a na 2:2 v druhé půli. Hosté šli zaslouženě do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do závěrečného hvizdu.

Ostatní výsledky: Blatnice - Jaroměřice n. R. 2:3, Pavlice - Blížkovice 2:10

4.kolo

Sokol Blížkovice - FOTBAL JE-MI 3:5 (2:1) 3x Němec, Kněžíček, Pospíchal J.

Byť se úvodní dějství prohrálo, šancí, které se nevyužily, bylo až příliš. Slátaná sestava se druhý poločas zlepšila a střelec Němec zavelel k obratu. Vítězství nám před posledním kolem zajistilo umístění do třetího místa.

Ostatní výsledky: Hostim - Blatnice 4:0, Jaroměřice n. R. - Pavlice 5:0

5.kolo

FOTBAL JE-MI - Jaroměřice n. R. 1:7 (0:0) Pojer

První poločas se hrál z obou stran kombinační fotbal. Domácí o něco hosty převyšovali, šanci na skórování měli největší hosté, samostatný únik, ale Schwartz v bráně zneškodnil. Druhá půle byla ovlivněná vyloučením brankaře domácích, které hosté trestali. Střídající hráči na soupeře nestačili a skóre narůstalo na konečných sedm branek. Čestný úspěch zajistil Pojer. Konečné třetí místo v turnaji je také pěkné.

Ostatní výsledky: Pavlice - Blatnice 4:2, Blížkovice TJ Hostim 3:2