TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu

Aktuality


 

Letní příprava

Datum konání: 14. 8. 2016

Letní příprava mužů probíhá vždy v úterý, středa a pátek od 19:00 hodin. Sraz je v 18:45 hod. na hřišti. ÚČAST POVINNÁ pro všechny hráče.

Na každý trénink si hráč vezme obuv jak na přírodní trávu, umělou trávu, tak na umělku v Mikulovicích!

V rámci letní přípravy se střetneme postupně s mužstvy Višňové - venku 24.7.2016 v 17:00, Dyjí 31.7. v 17:00 a Jevišovicemi - doma 6.8. 17:00.


Publikováno 13. 7. 2016 9:13

Soutěže rozlosovány

Datum konání: 14. 8. 2016

Dne 1.7.2016 proběhl aktiv oddílů okresu Znojmo, kde byl oficiálně zahájen soutěžní ročník 2016/2017. A jak to dopadlo?

Muži zahajují 14.8.2016 na domácím trávníku.

2.kolo M - Rakšice, 3. FK ZN.B - M, 4. M - Božice, 5. St.Petřín - M, 6. M - Hostěradice, 7. Vlasatice - M, 8. M - Únanov, 9. M.Krumlov B - M, 10. Dobšice B - M, 11. M - Jezeřany, 12. Práče - M, 13. M - Hostim, 1. Hrádek - M.

Starší žáci začínají 28.8.2016. Žáci jsou rozděleni do třech skupin, dvě družstva postupují do jarních bojů o okresního přeborníka

2.kolo JM - Štítary, 3. VOLNO, 4. JM - Přímětice, 5. Únanov - JM, 1. JM - Mramotice/Olbramkostel, 7. Štítary - JM, 8. VOLNO, 9. Přímětice - JM, 10. JM - Únanov, 6. Mramotice/Olbrakostel - JM.

Mladší žáci začínají 28.8.2016. Herní systém je stejný jako u starších žáků.

2.kolo JM - Tasovice, 3. Suchohrdly - JM, 4. VOLNO, 5. Višňové - JM, 1. Práče - JM, 7. Tasovice - JM, 8. JM - Suchohrdly, 9. VOLNO, 10. JM - Višňové, 6. JM - Práče.

Starší přípravka začíná 4.9.2016, hraje se turnajovým systémem.

Ve skupině se střetneme: Suchohrdly, Tasovice, Únanov, Přímětice, Blížkovice, Vranov/D., Olbramkostel/Mramotice.


Publikováno 3. 7. 2016 10:56

Tréninky před letní přípravou

Datum konání: 31. 7. 2016

Tréninky do zahájení letní přípravy:

Muži: každý od 18:30 hodin

 Přípravka, mladší žáci: tréninky budou upřesněny během prázdnin, bude záležet na začátku sezony 2016/2017

Poznámka: mládež bude nadcházející sezonu hrát pod společným názvem Jevišovice/Mikulovice. Přihlášené týmy: starší žáci, mladší žáci (7+1), starší přípravka A+B.

 

 


Publikováno 9. 2. 2016 10:12

V. ročník Cyklistických závodů MUDr. Josefa Moudrého

Datum konání: 24. 6. 2016

cyklistický závod 24.6.2016.jpg

 

KE STAŽENÍ: 

PROPOZICE K ZÁVODU

TRAŤ OKRUHU DOSPĚLÍ

VÝSLEDKY ZÁVODŮ, FOTKY A VIDEA


Publikováno 9. 6. 2016 10:36

15. kolo

Datum konání: 18. 6. 2016

Muži 18.6.2016 16:30 hod.:

Poslední utkání sezony bylo konečně vítězné: TJ Mikulovice - TJ Sokol Dobšice "B" 7:4 (4:3) Elis M.3, Fiala R.2, Krčmář, Fiedler

Dorost 18.6.2016 14:15 hod.:

Na utkání dorostenci neodjeli z důvodu malého počtu hráčů: TJ Sokol Novosedly - Mikulovice/Jevišovice 3:0 K

Přípravka 18.6.2016 9:15 hod. hř. Jevišovice, turnaj přípravek: Na turnaji jsme obsadili konečné 8.místo.


Publikováno 13. 6. 2016 8:41

26.kolo

Datum konání: 10. 6. 2016 - 12. 6. 2016

 

Muži Pá.10.6.2016 18:00 hod.:

Hosté neproměnili šance, domácí zaslouženě zvítězili: FC Mor.Krumlov "B" - TJ Mikulovice 7:1 (4:0) Brveník

Dorost Ne.12.6.2016 16:30 hod.: 

Poločasový výsledek dával naději na body, druhá půle nikoliv: Mikulovice/Jevišovice - Oslavany 2:8 (0:1) Schlafer 2

Přípravka Ne. 12.6. 13:00 hod. - přátelsky (3x15 min.):

Nečekaná porážka, maminky ovládli závěrečnou třetinu: Přípravka - Maminky/babičky 3:6 (1:1, 2:2, 0:3) Ruml O., Ruml J., Jelínek.

 


Publikováno 6. 6. 2016 8:24

25.kolo

Datum konání: 4. 6. 2016 - 5. 6. 2016

Muži So.4.6.2016 16:30 hod.:

Bod by slušel oběma týmům: TJ Mikulovice - FK Práče 0:2 (0:1)

 

Dorost Ne.5.6.2016 13:30 hod.:

Opět v devíti, opět jako na střelnici: FC Moravský Krumlov - Mikulovice/Jevišovice 26:0 (16:0)

 

Přípravka Ne.5.6.2016 hř.Jevišovice: 

Mikulovice - Únanov 2:4 (2:3) Ruml J., Ruml O.

Mikulovice - Hl. Mašůvky 11:1 (10:1) Kříž 2, Ruml J. 4, Nováková 2, Jelínek, Šlapák, Ruml O.

Jevišovice - Mikulovice 7:5 (5:2) Ruml J. 3, Ruml O., Kříž


Publikováno 30. 5. 2016 15:21

24.kolo

Datum konání: 28. 5. 2016 - 29. 5. 2016

Muži Ne. 29.5.2016 16:00 hod.:

Souboj týmů na chvostu tabulky, rozhodli domácí důrazem: FC Rakšice - TJ Mikulovice 2:1 (1:1) Šálek

Dorost So.28.5.2016 16:30 hod.:

Opět velký příděl, bojovala neúplná sestava: Mikulovice/Jevišovice - Kahan 0:19 (0:6)

Přípravka So.28.5.2016 9:00 hř. Dobšice:

FK Znojmo - Mikulovice 6:2 Nováková 2, Dobšice - Mikulovice 8:3 (3:1) Ruml O., Ruml J. 2x


Publikováno 23. 5. 2016 8:29

23.kolo

Datum konání: 21. 5. 2016 - 22. 5. 2016

Muži Ne.22.5.2016 16:30 hod.:

Náhradníci bojovali, na zkušené hosty nestačili: TJ Mikulovice - FK Znojmo "B"  1:6 (1:1) Cakl R.

Dorost So.21.5.2016 14:15 hod.:

V devíti jsme neměli šanci: SK Vojkovice - Mikulovice/Jevišovice 24:0 (14:0)

Přípravka Ne.22.5.2016 9:00 hř.Olbramkostel:

Přímětice - Mikulovice 11:0 (4:0), Mramotice/Olbramkostel - Mikulovice 8:2 (4:1) Černý, Ruml J.


Publikováno 16. 5. 2016 8:16

22.kolo

Datum konání: 14. 5. 2016 - 15. 5. 2016

Muži Ne.15.5.2016 16:30:

Svižně hrané utkání, rozhodli hosté v samotném závěru: TJ Mikulovice - TJ Božice 1:2 (0:1)  Brveník

 

Dorost So. 14.5.2016 13:15 hř. Mikulovice:

V sedmi jsme byly důstojným hostitelem: Mikulovice/Jevišovice - A.S.A. ES Únanov 1:3 (1:3)  Pelán

 

Přípravka Ne.15.5. 2016 hř. Mikulovice:

Mikulovice - Blížkovice 2:2 (1:0) Hofer 2,

Mikulovice - Vranov/D. 3:3 (2:0) Ruml O., Ruml J., Sklenský

Mikulovice - Jevišovice 2:6 (2:1) Ruml O., Kříž


Publikováno 9. 5. 2016 8:29


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS jaro2016

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží 15/16